Moja córcia jest dla mnie kopalnią pomysłów gdyż sama ma ich wiele.Ciągle nosi na głowie miski, torby lub inne mniej praktyczne przedmioty.Rozbawia nas do łez wchodząc do pokoju z poważną miną i wiaderkiem na głowie.Jakiś spory czas temu u dziadka przymierzała okulary,zrobiłam fotkę.Trafiłam na to zdjęcie i nie mogłam sobie odmówić małej wariacji na temat. Muszę koniecznie nadrobić zaległości i zrobić parę graf, może dla P. też zrobię?hmm tak to dobry pomysł:)
piątek, 19 czerwca 2009
bułeczki......

Zaglądam na wiele blogów ale ten jeden kocham szczególnie, to blog White Plate by Liska. Jest moim natchnieniem kulinarnym, mistrzem i kopalnią dobrego klimatu na popołudnie przy kawce. Na co dzień piekę chleb na zakwasie a od czasu do czasu piekę wykorzystując wiedzę i pomysły Liski.Nigdy drożdżowe ciasta i specjały nie były moją mocną stroną, mogłam się nimi zajadać dzięki talentowi mamy mojego męża ale od momentu poznania bloga Liski piekę cudne baby i buły.Zobaczcie, może nabierzecie apetytu.Bułeczki odrywane z ziołami...
środa, 17 czerwca 2009
stare rzeczy mają duszę
wianki
zainspirowana
wtorek, 9 czerwca 2009
mamo dziś nie, jutro
Zajadam truskawki i piję kawkę, uczę się htmla bardziej dla musu niż przyjemności.Powtarzam sobie, że jak inni mogą to ja też pewnie kiedyś to pojmę.Niunia mówi już bardzo dużo.Składa całe zdania.Zaskakuje mnie.W czasie wolnym od pieluch, prania itd. staram się umilać sobie życie różnymi robótkami.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





