piątek, 19 czerwca 2009

koszykowo



Moje klamerki dostały stary koszyk.Wszystko będzie miało swoje miejsce.

środa, 17 czerwca 2009

stare rzeczy mają duszę



Niestety nie znam wielu miejsc gdzie mogłabym poszperać w starych przedmiotach, ale mimo to zawsze wykorzystuję okazje.Pokażę Wam porcelanowe aniołki kupione na giełdzie samochodowej.Wyczyszczone i poskładane do kupy wyglądają zjawiskowo w mojej sypialni.Dbam o nie jak o skarb.

wianki





Miałam dwa wianki i musiałam je trochę pozmieniać.Wyszło jak wyszło.Teraz wiszą sobie na drzwiach i cieszą moje oko.

zainspirowana



Pogoda taka sobie, w domku cieplutko, więc tworzę.Moje tworzenie z racji braku funduszy opiera się głównie na skrawkach tkanin, tasiemek i tego co akurat znajdę w domowych szpargałach.

wtorek, 9 czerwca 2009

mamo dziś nie, jutro

Zajadam truskawki i piję kawkę, uczę się htmla bardziej dla musu niż przyjemności.Powtarzam sobie, że jak inni mogą to ja też pewnie kiedyś to pojmę.Niunia mówi już bardzo dużo.Składa całe zdania.Zaskakuje mnie.W czasie wolnym od pieluch, prania itd. staram się umilać sobie życie różnymi robótkami.

środa, 22 kwietnia 2009

wiosna

Dawno nic nie pisałam, źle mi było tą zimową porą i jakoś mało energetycznie.Nowa siła przyszła wraz ze słońcem.

czwartek, 16 października 2008

liście

Jesień zwariowała, za moim oknem wyrósło orzechowe drzewo koloru złota,płot sąsiadów ma tysiąc odcieni czerwieni a ja zbieram kasztany:)Od paru dni ogarnęła mnie przemożna chęć tworzenia.pozbierałam materiały i od jutra zaczynam,cokolwiek by to miało być.